Друзі,

зазвичай розділ "Про нас" - це змагання з нецікавих та нудних фактів про компанію, позаяк, ми хочемо пояснити вам чому ми увірували в настільні ігри.

Чому настільні ігри будуть актуальні завжди?

На перший погляд, може видатися, що в епоху інформаційних технологій, компьютених ігр та VR, місця для настільних ігор більше немає.

Поспішаю вас запевнити, що це зовсім не так, і ось чому.

Жодна комп'ютерна гра не замінить живого спілкування. Інтернет може запропонувати всілякі ігрові чудеса, але багатьох він позбавив радощів від спільної гри, розділив нас і змішав з крутезними і ворожими незнайомцями.

Люди потребують соціальної взаємодії, а настільні ігри - це найкращий інструмент для живої соціальної комунікації, так би мовити "фейс ту фейс".

Настолки - це, мабуть, найкращий спосіб донести до дітей всю красу живого спілкування.

Поза тим, багато відмінних настільних ігор - це не просто люди, що сидять за столом, це зовсім інша динаміка, ніж чим у онлайн-ігор. Багато настільних ігор не просто засновані на цьому ефекті, а й неодноразово і з особливою жорстокістю його експлуатують, змушуючи гравців вести переговори, блефувати, обманювати або покладатися один на одного.

Все це не вдається зімітувати навіть найкращому штучному інтелекту.

Спробуйте згадати коли ви останній раз грали з ким-небудь в настільну гру, чи то монополія, чи шахи. Ви пам'ятаєте, як помічали невеличке посмикування, специфічне вираз обличчя, ну або відверті і гучні істерики суперника? Все це робить ігровий досвід значно багатшим та веселішим.

Останнім часом захоплення настільними іграми набуває характер певної винятковості. Людям дуже подобаються високоякісні, мініатюрки з максимально замороченою деталізацією. Виробники настолок звичайно ж це помітили і охоче скористалися цим ефектом.

Складність виконання, краса розфарбування, витонченість, візуальний дизайн в цілому з кожним роком стає настільки досконалий, що ці фігурки та ілюстрації до настільних ігор вже можна вважати справжніми витворами мистецтва.

 

Наші цінності

1. Якість обслуговування.

Це дуже просте, навіть можна сказати примітивне правило, до якого, тим не менш, багато компаній відносяться так несерйозно.

Але ж формула надзвичайно проста: щасливий клієнт = щасливий продавець.

2. Чесність.

Ми нічого і нікому "не впарюємо". Ми прислухаємося до вас, до ваших конкретних побажань у  кожному конкретному випадку. Підбираючи для вас гру, ми запропонуємо ту, яка, на нашу експертну думку, принесе вам найбільше задоволення та фану, а не найдорожчу або, наприклад, партнерську гру. 

Ми обіцяємо вам чесні і справедливі правила гри.  

3. Фан.

Ми віримо в те, що серйозне обличчя - ще не ознака розуму, а всі дурниці на Землі робляться саме з цим виразом.

Посміхаймося разом!

 

З повагою

Команда iPlayGames