Графік роботи:

Пн-Нд: 11:00–21:00

 

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Fantasy Flight Games

Fantasy Flight Publishing була заснована в 1995 році її генеральним директором Крістіаном Т. Петерсеном. З моменту випуску свого першого ігрового продукту (Twilight Imperium) у 1997 році компанія займається бізнесом як Fantasy Flight Games (FFG). З тих пір FFG стало одним із найбільших імен у індустрії, ставши лідером на ринку настільних ігор та підтримуючи сильний бізнес в карткових іграх, рольових іграх та мініатюрних ігрових категоріях.

У 2008 році FFG стала партнером Games Workshop, щоб представити Warhammer та Warhammer 40K в ролевих, настільних і карточних іграх. FFG оголосила про зупинення  цього партнерства 9 вересня 2016 року. Починаючи з 28 лютого 2017 року, FFG більше не пропонує ігри,  зроблені сумісними зусиллями з Games Workshop.

У серпні 2011 року FFG придбало ліцензію на карткові, мініатюрні та ролеві ігри всесвіту «Зоряних війн». Вони також створили настільні та карткові ігри для відомих франшиз Game of Thrones, Battlestar Galactica та Lord of the Rings, а також настільні ігри на основі популярних комп'ютерних ігор: Doom: Boardgame, StarCraft: The Board Game та World of Warcraft: настільна гра. Вони також відомі переглядом і перевиданням популярних або культових класичних ігор, включаючи Cosmic Encounter, Arkham Horror, Talisman і Netrunner.

З 2010 по 2013 рік FFG був партнером Dust Studio за публікацією та розповсюдженням мініатюрної військової гри Dau Tactics Пауло Паренте.

Fantasy Flight Games були відомими ігровою франшизою Midnight, яка також була екранізована у фільмі під назвою Midnight Chronicles.

17 листопада 2014 року було розміщено оголошення про те, що Fantasy Flight Games домовилися про злиття з французьким видавництвом настільних ігор Asmodée Éditions.

Asmodee допомогло перетворити деякі настільні ігри FFG  у цифровий формат та в жовтні 2017 року Asmodée та FFG  оголосили про створення Fantasy Flight Interactive, підрозділу об'єднаних компаній, щоб перетворити більше фізичних ігор FFG в цифровий формат.

Тим не менше, в рамках скорочення виробництва, FFG вирішили закрити Fantasy Flight Interactive в 2020 році.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору